Çıtçıt Şeffaf

Çıtçıt Şeffaf

20,83 ₺

Çıt Çıt Seti

Çıt Çıt Seti

216,67 ₺

Çıt Çıt Yapım Seti

Çıt Çıt Yapım Seti

500,00 ₺

Çıtçıt

Çıtçıt, bütün kıyafet ve aksesuar tasarımlarında kullanılan, ilikleyici görevi gören çok kullanışlı bir malzemedir. Özellikle kıyafetlerin olmazsa olmazı olan çıtçıtlar, farklı malzemelerden üretilir ve kullanılır. Bu noktada devreye giren Bidoluhobi, çıtçıt çeşitleri ile birlikte ürün kataloğunu her geçen zenginleştiriyor ve siz değerli müşterilerimizle buluşturuyor. Çeşit çeşit çıtçıt modelleri ile artık her tasarımınız daha kullanışlı ve daha şık olacak. Bu çıtçıtları tasarımlarınıza dikerek kullanabilir, farklı renkleriyle kıyafetlerinize güzel dekorasyonlar yapabilir ve sağlam malzemelerden üretildiği için uzun yıllar boyunca yıpranmadan kullanabilirsiniz.

Çıtçıt çeşitleri, birçok alanda kullanılabildiği gibi işlevsel ve dekoratif amaçlar doğrultusunda dilediğiniz yere monte edilebilir. Çıtçıt kategorimizde bulunan modellerden dilediğinizi seçerek bu tasarım dünyasında gezintiye çıkabilir ve kendi el emeğinizle ürettiğiniz malzemeleri işlevsel bir şekilde gündelik hayatınızda kullanabilirsiniz. Kullanım alanına göre çeşitlenen düğme, farklı renk ve seçenekleriyle Bidoluhobi’de sizleri bekliyor!


Kıyafet ve Hırka Düğmesi Alışverişlerinizi İnternet Sayfamızdan Yapın!

Düğme online satış alanında çok sık tercih edilen bir üründür. Kıyafet ara aparatı olması dolayısıyla seçmenin ve temin etmenin zor olduğunu da düşünürsek, güvenli bir şekilde alışveriş yapmak ve farklı düğme modelleri arasında tercih yapmak oldukça zor olacaktır. Bu konuda Bidoluhobi’ye güvenebilirsiniz çünkü online satış tecrübesi ile müşteri memnuniyeti en ön planda tutmaya çalışan Bidoluhobi, modayı yakından takip eden ekibiyle birlikte özel düğme modelleri seçiyor ve bunları ürün kataloğuna ekliyor. Metal düğme, taşlı düğme ve plastik düğme seçeneklerini bulabileceğiniz ürün kataloğumuz, plastik düğme modelleri ile fark yaratıp taşlı düğme çeşitleri ile tasarımlarınıza şıklık katıyor. Siz de bu ürünlere sahip olmak için Düğmeler kategorimize göz atın ve farklı modeller arasından tercihinizi yaparak siparişinizi verin! Özellikle hırka düğmesi ve kıyafet düğmesi olarak kullanılan bu ürünlerimiz güvenli bir şekilde kapınıza kadar teslim edilecek.


En ideal düğme modelleri ve fiyatları Bidoluhobi internet sayfasında sizleri bekliyor!

Parlak taşlı düğme, renkli plastik düğme ve figürlü düğme alışverişinizi Bidoluhobi’den gerçekleştirirseniz farklı avantajlarımızdan faydalanma hakkına sahip olacaksınız. Bunların en başında hızlı kargo gönderim politikamız gelmektedir. Bu avantajımızdan faydalanarak sipariş verebileceğiniz rengarenk düğme çeşitleri, hızlı bir şekilde kapınıza kadar teslim edilir. Seçtiğiniz ürünler 24 saat içerisinde seçtiğiniz kargo şirketine verilir ve size güvenli bir şekilde ulaştırılır. Aynı zamanda, ucuz fiyat politikamız ile uyumlu olarak erişebileceğiniz en uygun taşlı düğme fiyatları ve plastik düğme fiyatları da internet sayfamızda sizlerin tercihlerini ve siparişlerini bekliyor. Bu ürünleri satın alarak düğme dikimi, kıyafet tasarımı, aksesuar tasarımı alanlarında kendinizi geliştirin ve geliştirmeden önce de Bidoluhobi’de farklı düğme çeşitleri ile tanışın!