Ponpon Şerit

Ponpon Şerit

6,94 ₺

Ponpon Şerit Renkli

Ponpon Şerit Renkli

6,94 ₺

Ponponlu Saçaklar

Saçak ponpon olarak da bilinen saçak ürünleri, ev dekorasyonu malzemeleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Şık görüntüsü sebebiyle masa örtüsünden runner yapımına kadar birçok alanda kullanılan saçak modelleri Bidoluhobi’de sizleri bekliyor. Ev dekorasyonunuza şıklı ve ışıltı katmak isterseniz, dekorasyon ürünleri tasarlamayı seviyor ve tasarımda fark yaratmak istiyorsanız püskül saçak modelleri ile birlikte bu tasarımları üretmeye hemen başlayın! Bidoluhobi güvenli alışveriş hizmeti ile sahip olabileceğiniz saçak çeşitleri, kaliteli malzemelerden üretilmiştir, yıpranmaz ve çok amaçlı kullanım için uygundur. 

Simli saçak ip, evlerinize ışıltı katmak ve asil bir görüntü vermek için sizleri bekliyor! Şeritler ve zincirler kategorisinin bir alt grubu olan saçaklar grubundan satın alacağınız simli sakallı ip ile birlikte perdelerinize dekoratif uygulamalar yapabilir, masa örtüsü dekorasyonu için ve runner tasarımlarınız için kullanabilirsiniz. Kullanım alanları oldukça geniş olan saçak ipler ile birlikte yapabilecekleriniz bununla sınırlı değil. Saçaklı kıyafet tasarımlarında ve çanta süsleme fikirleri için kullanılabilen renkli saçaklar ile her türlü tasarımınızda fark yaratmak mümkün. Altın simli saçak, gümüş simli saçak, siyah ve beyaz saçak, süet deri şerit, suni deri şerit ile birlikte yapabileceğiniz tasarımları dilerseniz kendi evlerinizde kullanabilir, dilerseniz sevdikleriniz için güzel hediyeler ortaya çıkarabilirsiniz. Bu ürünlere sahip olmak için yapmanız gereken tek şey, internet sayfamızdan sipariş vermek!

Simli Püskül Şerit ile Dekorasyonlarınızı Renklendirin!

Simli püskül saçak, parlak yapısıyla bulunduğu ortama ışıltı saçan kaliteli bir üründür. Şık ev dekorasyonu ve saçaklı çanta yapımında sıklıkla kullanılan bu püskül saçaklar ile birlikte saçaklı masa örtüsü ve saçaklı runner da yapabilirsiniz. Farklı renk, boyut ve modelleri ile sizlere sunduğumuz dekoratif saçak ipler, bir dekorasyon malzemesinden istediğiniz bütün şıklığı sizlere vermeye hazır bir şekilde ürün kataloğumuzda sizleri bekliyor. Simli saçaklı bluz yapımında da kullanılan bu ürünlerimiz, kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve kolay kolay yıpranmazlar. Altın saçak ip ve gümüş saçak ip seçenekleri ile tercih edebileceğiniz bu ürünleri kıyafet tasarımlarınıza da profesyonel bir şekilde uygulayıp bu farklı kıyafetleri kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.