Saten Kurdele 30 mm

Saten Kurdele 30 mm

45,45 ₺

Saten Kurdele 40 mm

Saten Kurdele 40 mm

54,55 ₺

Saten Kurdele 60 mm

Saten Kurdele 60 mm

72,73 ₺

Pötikare Saten Kurdele 1 cm

Pötikare Saten Kurdele 1 cm

54,55 ₺

Pötikare Saten Kurdele 2 cm

Pötikare Saten Kurdele 2 cm

72,73 ₺

Pötikare Saten Kurdele 2,5 cm

Pötikare Saten Kurdele 2,5 cm

81,82 ₺

Saten Kurdele 10 mm

Saten Kurdele 10 mm

22,73 ₺

Saten Kurdele 20 mm

Saten Kurdele 20 mm

36,36 ₺

Dantelli Saten Kurdele 4 cm

Dantelli Saten Kurdele 4 cm

22,73 ₺

Saten Kurdele

Parti ve süsleme malzemeleri kategorimizin bir alt grubu olan saten kurdeleler, alışveriş sürecinizi kolaylaştırmak için sizleri bekliyor. Rengarenk ve şık saten kurdelelerle tasarımlarınıza zarif bir dokunuş katmaya başlayabilirsiniz. Hem hediye paketi süslemelerinde sıklıkla kullanılan hem de birçok alanda tercih edilebilen saten kurdeleler, parti süslemeleri, düğün süslemeleri ve özel gün süslemelerinde göz dolduran bir seçenektir. Geniş ürün kataloğumuzda yer alan renkli saten kurdelelerle alışverişinizi tamamlayabilir ve süsleme fikirlerinizi geliştirerek kendinizi bu alanda ilerletebilirsiniz.

Kurdele çeşitleri ve fiyonk modelleri arasında seçim yapmak zor olabilir. Ancak Bidoluhobi'de kaliteli kurdele ve şık fiyonkların yanı sıra, özel olarak seçtiğimiz saten kurdeleleri bulabilirsiniz. İnternet sayfamızdaki ürünler arasından kolayca seçim yapabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her renkte ve boyutta saten kurdeleyi bulabilirsiniz. Ayrıca, diğer kurdele çeşitleri olan fileli kurdele, desenli grogren kurdele, hasır jüt kurdele, dantel kurdele, gökkuşağı renkli kurdele, çiçek desenli kurdele, file kumaş kurdele, şerit dantel kurdele, organze kurdele gibi birçok seçenekle ürün kataloğumuzu her geçen gün genişletiyoruz. Aynı şekilde, puantiyeli fiyonk, çiçekli fiyonk, dantelli fiyonk, püsküllü fiyonk gibi farklı fiyonk çeşitlerimizle de ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Siz de Bidoluhobi'ye gelerek parti süslemeleri ve hediye paketi süsleme fikirleri için aradığınız ürünleri bulabilirsiniz.

Kurdele modelleri arasında seçim yaparken kullanım alanına dikkat etmek önemlidir. Şık saten kurdeleler, düğün süslemeleri için ideal bir seçenek olabilirken, hasır jüt kurdeleler hediye paketi süslemelerinde tercih edilebilir. Ev dekorasyonu süslemeleri için renkli kenarlı kurdeleler ise farklı amaçlarla kullanılabilecek geniş bir yelpazeye sahiptir. Kendi fiyonk tasarımlarınızı yapmak isterseniz, kurdeleden fiyonk yapımını öğrenip kaliteli saten kurdele siparişi verebilirsiniz. Nikah şekeri kurdelesi olarak kullanabileceğiniz ürünlerimiz de mevcuttur ve renkli kurdele çeşitleri arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, hediye paketi fiyonk süslemesi için de birçok ürünü ürün grubumuz içerisinde bulabilir ve bu ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Bidoluhobi'de en uygun fiyatlarla saten kurdeleleri bulabilirsiniz. Kurdele satış ve temin alanındaki tecrübemizden faydalanarak en güzel saten kurdeleleri seçebilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca, desenli kurdelelerle birlikte süslemelerinize renk ve hareket katmak da çok kolay. Geniş ürün kataloğumuza çilek desenli kurdele ve zebra desenli kurdele gibi farklı seçeneklerle her geçen gün biraz daha genişletmeye devam ediyoruz. Hızlı kargo gönderim politikamız sayesinde sipariş verdiğiniz saten kurdele ve fiyonk çeşitleri, 24 saat içerisinde seçtiğiniz kargo şirketine teslim edilir ve hızlıca kapınıza kadar getirilir. Ayrıca, ucuz fiyat politikamız ile uyumlu olarak en uygun saten kurdele fiyatları da Bidoluhobi internet sayfasında sizleri bekliyor. En güzel süslemeler için alışverişlerinizi Bidoluhobi'den yaparak pişman olmayacaksınız!