Taşlı Metal Düğme Model 1

Taşlı Metal Düğme Model 1

37,50 ₺

Yastık Ortası Taşlı Düğme

Yastık Ortası Taşlı Düğme

66,67 ₺

Taşlı Metal Düğme Model 2

Taşlı Metal Düğme Model 2

37,50 ₺

Taşlı Metal Düğme Model 4

Taşlı Metal Düğme Model 4

37,50 ₺

Taşlı Metal Düğme Model 7

Taşlı Metal Düğme Model 7

45,83 ₺

Düğmeler

Düğme, bütün kıyafet ve aksesuar tasarımlarında kullanılan, ilikleyici görevi gören son derece kullanışlı bir malzemedir. Kıyafetlerin olmazsa olmazı olan düğmeler, farklı malzemelerden üretilir ve çeşitli stillerde kullanılır. Plastik düğme, metal düğme, ahşap düğme gibi birçok malzeme seçeneği ile tasarımlarınıza renk ve işlevsellik katabilirsiniz. Bidoluhobi olarak, düğme çeşitlerimizi sürekli olarak yenileyerek zengin bir ürün kataloğu sunuyoruz. Her tasarımınızı daha kullanışlı ve şık hale getirmek için farklı renk ve şekillerdeki düğmeleri kullanabilirsiniz. Tasarımlarınıza dikerek kullanabileceğiniz düğmeler aynı zamanda kıyafetlerinizin dekorasyonunda da harika bir etki yaratır ve dayanıklı malzemelerden üretildikleri için uzun süre kullanılabilirler.

Düğme çeşitleri, dekoratif ve işlevsel amaçlar doğrultusunda birçok alanda kullanılabilir ve istediğiniz yere kolayca monte edilebilirler. Düğme dikimi için ihtiyacınız olan iplik ve iğneleri de internet sayfamızdan temin edebilirsiniz. Metal düğme çeşitleri ile tasarımlarınıza renk ve parlaklık katabilirsiniz. Bidoluhobi'nin düğme kategorisindeki modeller arasında gezinerek, tasarım dünyasında ilham bulabilir ve kendi el emeğinizle ürettiğiniz parçaları günlük yaşamınızda işlevsel bir şekilde kullanabilirsiniz. Kullanım alanlarına göre çeşitlenen düğme seçenekleri, farklı renk ve modelleriyle Bidoluhobi'de sizi bekliyor.

Kıyafet ve hırka düğmesi alışverişlerinizi internet sayfamızdan yapmak, düğme seçimi ve teminini kolaylaştırır. Bidoluhobi olarak müşteri memnuniyetini en ön planda tutan online satış tecrübemizle güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. Modayı yakından takip eden ekibimiz, özel düğme modelleri seçerek bunları ürün kataloğumuza ekliyor. Metal düğme, taşlı düğme ve plastik düğme seçeneklerini içeren ürün kataloğumuz, farklı tarzlarda tasarımlarınıza şıklık katıyor. Hırka düğmesi ve kıyafet düğmesi gibi özel kullanım amaçları için özel ürünlerimiz, güvenli bir şekilde kapınıza kadar teslim ediliyor.

Bidoluhobi internet sayfasında en ideal düğme modellerini ve fiyatlarını bulabilirsiniz. Parlak taşlı düğme, renkli plastik düğme ve figürlü düğme gibi çeşitler arasından seçim yaparak alışverişinizi Bidoluhobi'de gerçekleştirdiğinizde farklı avantajlardan faydalanma imkanınız olacak. Hızlı kargo gönderim politikamız sayesinde seçtiğiniz rengarenk düğme çeşitleri, hızlı bir şekilde kapınıza ulaştırılır. Sipariş verdiğiniz ürünler, 24 saat içinde kargo şirketine teslim edilerek güvenli bir şekilde size ulaştırılır. Ayrıca, uygun fiyat politikamızla birlikte en uygun taşlı düğme ve plastik düğme fiyatlarını internet sayfamızda bulabilirsiniz. Bu ürünleri satın alarak düğme dikimi, kıyafet tasarımı ve aksesuar tasarımı alanlarında kendinizi geliştirebilirsiniz. Öncelikle Bidoluhobi'de farklı düğme çeşitleri ile tanışarak tasarım dünyasında özgün parçalar yaratma yolculuğuna çıkın!