Da67 Doğal Ağaç 8 x10cm

Da67 Doğal Ağaç 8 x10cm

12,50 ₺

Dekoratif Kütük Mumluk

Dekoratif Kütük Mumluk

16,67 ₺

Ham Ağaç Ürünleri

Ahşap ev dekorasyonları için kullanabileceğiniz ağaç ürünleri, internet sayfamızın ürün kataloğunda yerini almış bulunuyor. Ahşap boyanabilir ürünler kategorimizin bir alt grubu olan ağaç ürünleri kategorisinden seçeceğiniz ürünlerimizle, yaratıcı ahşap dekorasyonu fikirleri birleşerek ortaya çok şık ve otantik ürünler çıkaracaktır. Bu kategorimizden seçeceğiniz kütük dilimleri ile evinize doğal bir hava kazandırabilir ve çok amaçlı kullanım alanları ile bu ürünümüzü kullanmaya başlayabilirsiniz. Doğal ağaçtan yapılan dekoratif kütük ile ev dekorasyon fikirleri geliştirebilir ve bunları bardak altlığı olarak kullanabilirsiniz. Kütük bardak altlığı ya da ahşap bardak altlığı olarak da adlandırılan bu ürünümüzü, internet sayfamızdan satın alacağınız boya süsleme malzemeleri ile boyayabilir ve dilediğiniz tasarımı ortaya çıkarabilirsiniz.

Ahşap bardak altlıkları, doğal ağaçtan üretilmiş olup, onları boyamasanız bile etrafa oldukça şık ve doğal bir görünüm verir. Bu sayede ahşap ev dekorasyonu modasına vakit kaybetmeden adapte olabilir ve ahşap ev dekorasyonu ürünleri ile kendi görsel yeteneğinizi evlerinize yansıtabilirsiniz. Ahşap bardak altlığı süsleme oldukça keyifli bir aktivite olduğu için bu yolla çok zevk alacağınız ve yaratıcılığınızı geliştireceğiniz bir hobi edinmiş olursunuz. Ahşap hobi malzemeleri içinde sıklıkla tercih edilen bu ağaç dilimleri ile panolar tasarlayabilir ve evde ahşap duvar süsü yapımına da adım atabilirsiniz.


En Uygun Ağaç Dilimi Fiyatları ve Çeşitli Ev Maketi Modelleri Bidoluhobi Ağaç Ürünleri Kategorisinde! Dilediğiniz kadar sipariş vererek sahip olabileceğiniz bu ürünlerimizi farklı dekoratif amaçlar için kullanabilmenin yanı sıra. yine ağaç ürünler kategorimizden erişebileceğiniz dekoratif maketler ile maket tasarımları edinebilir ve onları boyamaya başlayarak maket boyama teknikleri ile alakalı incelikleri öğrenebilirsiniz. Stresli gündelik hayat sonrası uygulayacağınız maket boyama teknikleri ile bu streslerden kurtulabilir ve hobi merakınızı ürüne dönüştürebilirsiniz. Ahşap balkonlu ev maketi. merdivenli ev maketi. ahşap serender maketi.ham ahşap masa. ham ağaç masa ve ahşap tarihi Kastamonu evi maketi sipariş ederek evinize dekoratif çözümler üretmenin yanı sıra bunları boyamaya başlayarak ortaya çok güzel hobi malzemeleri ve ahşap dekorasyonlar çıkarabilirsiniz.