Beyoğlu Taşlı Püskül Renkli

Beyoğlu Taşlı Püskül Renkli

13,64 ₺

Pamuk Püskül Karışık Renkli 50 Adet

Pamuk Püskül Karışık Renkli 50 Adet

18,18 ₺

Simli Püskül 100 Adet

Simli Püskül 100 Adet

113,64 ₺

Taşlı Kolye Püskül 10 cm

Taşlı Kolye Püskül 10 cm

36,36 ₺

İpek Püskül 10 Adet

İpek Püskül 10 Adet

40,91 ₺

Boncuklu Püskül 12 cm

Boncuklu Püskül 12 cm

18,18 ₺

Süet Püskül 4 cm

Süet Püskül 4 cm

6,82 ₺

Süet Püskül 6 cm

Süet Püskül 6 cm

9,09 ₺

Püskül Polyester 100 Adet

Püskül Polyester 100 Adet

81,82 ₺

Püsküller

Dekorasyon fikirlerinin vazgeçilmez bir ürünü olan püskül, özellikle ev dekorasyonu süsleme alanında sıklıkla kullanılıyor. Ürün kataloğunda bulunan renkli püskül modelleri ile püskül tasarımları için ihtiyacınız olan ürünleri sizlere ulaştıran Bidoluhobi, kaliteli püskül alışverişi yapmak isteyen siz değerli müşterilerimizin uğrak adresi olmaya devam ediyor. Püsküllü elbise modasının da oldukça ön plana çıkması ile birlikte bu ürünlere talep oldukça arttı ve püsküllü eşyalar sıklıkla kullanılmaya başlandı. Siz de farklı renk ve boyutta püskül çeşitleri ile güvenli alışverişin tadını çıkarmak isterseniz, sizi internet sayfamızdaki Püsküller kategorimizdeki ürünlere göz atmaya davet ediyoruz!

Püskül, elbise yapımının yanı sıra püsküllü kırlent yapımında, püskül saçak tasarımlarında, püskül tesbih yapımında, püskül kolye üretiminde ve püskül küpe modelleri üzerinde kullanılan bir üründür. Bu ürüne sahip olmak için yapmanız gereken şeyler, internet sayfamızı ziyaret ederek çeşitli püskül modelleri arasından dilediğinizi seçmek ve bunları tasarımlarınıza uygulamaya başlamak. Güvenli alışverişin tek adresi Bidoluhobi, en uygun püskül fiyatları ile karşınızda!


Püskül Çeşitleri

Püsküller, birçok alanda kullanılabildiği için ürün çeşitliliği de farklılaşabiliyor. Örneğin, püsküllü perde tasarımları için kullanılan ürünlerin boyutları farklılaşabileceği gibi, püsküllü kolye yapımında kullanılan renkli püskül çeşitleri boyutları küçük olan püskülleri işaret ediyor. Yastık püskülü olarak kullanmak istediğiniz ürünlerin boyutları ve renkleri da büyük olacağı gibi, püsküllü küpe yapımında oldukça küçük püsküller tercih ediliyor. Boyut olarak birbirinden ayrışan püsküller, renk olarak da birbirinden ayrışabiliyor. Ev dekorasyonunda tercih edilen altın püskül, evinizin genel rengiyle uyumlu olması halinde sıklıkla kullanılıyor. Bunun yanı sıra gümüş püskül alışverişi de, değerli müşteriler tarafından sıklıkla tercih ediliyor ve ev dekorasyonlarında özellikle masa örtüsü püskülü olarak kullanılıyor.


Ürün Kataloğumuzdaki Püskül Modelleri ve Uygun Fiyatları

Ürün kataloğumuzda yer alan püskülleri yukarıda bahsi geçen her alanda ve farklı alanlarda da kullanmak mümkün. Boncuklu püskül, süet püskül, renkli polyester püskül, karışık renkli pamuk püskül, gümüş püskül, altın sümlü püskül, ipek püskül alışverişi yapabileceğiniz internet sayfamız, ürün çeşitliliği ile her amaca uygun olarak bu ürünleri kullanmanıza yardımcı oluyor. Siz de, fiyat ve kargo politikamızdan yararlanarak, ev, takı ve eşya dekorasyonu alanında kullanacağınız bu püskülleri Bidoluhobi’den satın alın. Pişman olmayacaksınız!


En Uygun Püskül Fiyatları, Bidoluhobi’de Sizleri Bekliyor!

Çeşit çeşit, renk renk satın alabileceğiniz bu püsküller ile tasarımın sınırlarını zorlayın. En uygun püskül fiyatları ve modelleri ile alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlayabileceğiniz Bidoluhobi, hızlı kargo gönderim politikası sayesinde seçtiğiniz ürünleri en hızlı şekilde kapınıza kadar getiriyor. Ucuz fiyat politikamızdan faydalanarak sahip olabileceğiniz ürünlerimiz, sipariş verdiğiniz takdirde 24 saat içerisinde seçtiğiniz kargo şirketine teslim edilir.