Kemer Tokası Model 1

Kemer Tokası Model 1

41,67 ₺

Kemer Tokası Model 2

Kemer Tokası Model 2

41,67 ₺

Saten Taç Süslenebilir

Saten Taç Süslenebilir

16,67 ₺

Saten Taç Süslenebilir Düzine

Saten Taç Süslenebilir Düzine

191,67 ₺

Minnie Mouse Taç

Minnie Mouse Taç

37,50 ₺

Kemer Tokası Model 4

Kemer Tokası Model 4

54,17 ₺

Taç 6 mm İncili

Taç 6 mm İncili

12,50 ₺

Timsah Toka 10 Adet

Timsah Toka 10 Adet

20,83 ₺

Çıtçıt Saç Tokası 10 adet

Çıtçıt Saç Tokası 10 adet

16,67 ₺

Otomatik Saç Tokası Aparatı 10'lu

Otomatik Saç Tokası Aparatı 10'lu

33,33 ₺

Otomatik Saç Tokası Aparatı

Otomatik Saç Tokası Aparatı

3,75 ₺

TOKA

Herkes, özel günlerde çok güzel olmak ve etrafına ışıltı saçmak ister. Bunun için en önemli olan şey seçtiğiniz güzel kıyafetlerle uyumlu olacak aksesuarlar seçmektedir. Aksesuar fikirleri arasında en önemli olan ürünler ise saç aksesuarları, Saç aksesuarı seçerken dikkat etmeniz gereken birçok nokta var fakat Bidoluhobi’nin Saç aksesuarları dikkat etmeniz gereken her şeyi ürünlerinde topluyor ve sizlere sunuyor. Şık saç aksesuarı alışverişleriniz için uğrak adresiniz olmaya aday Bidoluhobi, saç aksesuar modelleri ile kıyafetlerinize uyumlu olacak ürünleri sizler için ürün kataloğunda derliyor. Siz de zarif saç aksesuarları tasarımlarınız için Bidoluhobi’yi tercih edin ve güvenli alışverişin tadını çıkarın.

Saç aksesuarları oldukça çeşitlendirilebilir ve farklı modeller içerebilir. Zengin saç aksesuarı çeşitleri için tercih edebileceğiniz Bidoluhobi internet sayfası, sizler için ürün kataloğunu genişletiyor. Gelin saç aksesuarı, incili taç, incili kristal gelin tacı, saç bandanası, kırmızı incili boncuk taç gibi ürünlerle özel günlerde şık saç modelleri ortaya çıkarabilir, timsah toka, saten boş taç, taraklı plastik taç gibi ürünler ile de saç modelleri için kullanabileceğiniz aparatları temin edebilirsiniz. Gelin tacı modelleri ve incili gelin tacı modelleri ile birlikte özel günlerinizde zarafetinize şıklık katmak sizin elinizde!

Saç Aksesuarları Günlük ve Özel Gün Modelleri

Hem özel günlerde hem de gündelik kullanım için kullanabileceğiniz şık taçlar ile birlikte kullandığınız kıyafetleri güzel aksesuarlarla tamamlamak ve modaya ayak uydurmak sizin elinizde! Bidoluhobi, özel gün saç tasarımı ve gündelik saç kullanımınızı renklendirecek rengarenk taç, toka ve bandanaları sizlerle buluşturuyor. Aldığınız zaman hemen kullanabileceğiniz ürünlerin yanında, düz renk saç bandanası ve süslenebilir boş taç gibi ürünlerimizden de satın alabilirsiniz. Bu ürünleri aldıktan sonra, aksesuar taç tasarımı yapabilir, gelin tacı veya günlük taç ve bandana yapabilirsiniz. Hem kendinizin hem de sevdiklerinizin gönül rahatlığıyla kullanacağı bu ürünleri, el emeğinizle yaptığınız ve kendi kimliğinizi yansıttığınız için tamamen içinize sinerek bu el yapımı taçları kullanacaksınız.

En Güzel Gelin Tacı Modelleri ve Saç Aksesuarları Bidoluhobi’de!

Gelin tacı, gelinlik alışverişinden sonra belki de en çok uğraşacağınız alışveriş olacak. İncili gelin tacı satın alarak en özel gününüzde en güzel insan siz olabilir ve zarafetinizi katlayabilirsiniz. İncili gelin taçları modelleri ile karşılaşacağınız saç aksesuarları ürün kategorimize göz atmak isteyebilirsiniz.