Çıtçıt Şeffaf

Çıtçıt Şeffaf

16,95 ₺

Gizli Fermuar 50 cm

Gizli Fermuar 50 cm

12,71 ₺

Gizli Fermuar 35 cm

Gizli Fermuar 35 cm

10,59 ₺

Fermuar 20 cm Klasik

Fermuar 20 cm Klasik

8,47 ₺

Gizli Fermuar 20 cm

Gizli Fermuar 20 cm

8,47 ₺

Fermuar Mont Tipi Plastik Dişli 110 cm

Fermuar Mont Tipi Plastik Dişli 110 cm

25,42 ₺

Fermuar Mont Tipi Metal Dişli 100 cm

Fermuar Mont Tipi Metal Dişli 100 cm

42,37 ₺

Taşlı Metal Düğme Model 7

Taşlı Metal Düğme Model 7

12,71 ₺

Fermuar Mont Tipi Plastik Dişli 80 cm

Fermuar Mont Tipi Plastik Dişli 80 cm

16,95 ₺

Yastık Ortası Taşlı Düğme

Yastık Ortası Taşlı Düğme

14,83 ₺

Taşlı Metal Düğme Model 4

Taşlı Metal Düğme Model 4

10,59 ₺

Taşlı Metal Düğme Model 2

Taşlı Metal Düğme Model 2

12,71 ₺

Taşlı Metal Düğme Model 1

Taşlı Metal Düğme Model 1

12,71 ₺

Düğme Çıtçıt ve Fermuarlar

Düğme, bütün kıyafet ve aksesuar tasarımlarında kullanılan, ilikleyici görevi gören çok kullanışlı bir malzemedir. Özellikle kıyafetlerin olmazsa olmazı olan düğmeler, farklı malzemelerden üretilir ve kullanılır. Plastik düğme, metal düğme, ahşap düğme ve bunun gibi birçok malzeme ile kıyafet ve aksesuar tasarımlarınızı hayata geçirirken aynı zamanda onlara birer işlev kazandırmış olursunuz. Bu noktada devreye giren Bidoluhobi, düğme çeşitleri ile birlikte ürün kataloğunu her geçen zenginleştiriyor ve siz değerli müşterilerimizle buluşturuyor. Çeşit çeşit düğme modelleri ile artık her tasarımınız daha kullanışlı ve daha şık olacak. Bu düğmeleri tasarımlarınıza dikerek kullanabilir, farklı renkleriyle kıyafetlerinize güzel dekorasyonlar yapabilir ve sağlam malzemelerden üretildiği için uzun yıllar boyunca yıpranmadan kullanabilirsiniz.

Düğme çeşitleri, birçok alanda kullanılabildiği gibi işlevsel ve dekoratif amaçlar doğrultusunda dilediğiniz yere monte edilebilir. Düğme dikmek için ihtiyacınız olan iplik ve iğneleri de internet sayfamızdan temin edebileceğiniz gibi tasarım fikrinize göre seçeceğiniz metal düğme çeşitleri ile dizaynınıza renk katabilirsiniz. Düğmeler kategorimizde bulunan modellerden dilediğinizi seçerek bu tasarım dünyasında gezintiye çıkabilir ve kendi el emeğinizle ürettiğiniz malzemeleri işlevsel bir şekilde gündelik hayatınızda kullanabilirsiniz. Kullanım alanına göre çeşitlenen düğme, farklı renk ve seçenekleriyle Bidoluhobi’de sizleri bekliyor!

Kıyafet ve Hırka Düğmesi Alışverişlerinizi İnternet Sayfamızdan Yapın!

Düğme online satış alanında çok sık tercih edilen bir üründür. Kıyafet ara aparatı olması dolayısıyla seçmenin ve temin etmenin zor olduğunu da düşünürsek, güvenli bir şekilde alışveriş yapmak ve farklı düğme modelleri arasında tercih yapmak oldukça zor olacaktır. Bu konuda Bidoluhobi’ye güvenebilirsiniz çünkü online satış tecrübesi ile müşteri memnuniyeti en ön planda tutmaya çalışan Bidoluhobi, modayı yakından takip eden ekibiyle birlikte özel düğme modelleri seçiyor ve bunları ürün kataloğuna ekliyor. Metal düğme, taşlı düğme ve plastik düğme seçeneklerini bulabileceğiniz ürün kataloğumuz, plastik düğme modelleri ile fark yaratıp taşlı düğme çeşitleri ile tasarımlarınıza şıklık katıyor. Siz de bu ürünlere sahip olmak için Düğmeler kategorimize göz atın ve farklı modeller arasından tercihinizi yaparak siparişinizi verin! Özellikle hırka düğmesi ve kıyafet düğmesi olarak kullanılan bu ürünlerimiz güvenli bir şekilde kapınıza kadar teslim edilecek.

En ideal düğme modelleri ve fiyatları Bidoluhobi internet sayfasında sizleri bekliyor!

Her çeşit ve modelden ulaşabileceğiniz düğmeler, bebek kıyafetleri, hırkalar, pantolonlar, etekler, gömlekler ve diğer bütün kıyafetlerinizde dekoratif ve işlevsel amaçlarıyla birlikte kullanılır. Parlak taşlı düğme, renkli plastik düğme ve figürlü düğme alışverişinizi Bidoluhobi’den gerçekleştirirseniz farklı avantajlarımızdan faydalanma hakkına sahip olacaksınız. Bunların en başında hızlı kargo gönderim politikamız gelmektedir. Bu avantajımızdan faydalanarak sipariş verebileceğiniz rengarenk düğme çeşitleri, hızlı bir şekilde kapınıza kadar teslim edilir. Seçtiğiniz ürünler 24 saat içerisinde seçtiğiniz kargo şirketine verilir ve size güvenli bir şekilde ulaştırılır. Aynı zamanda, ucuz fiyat politikamız ile uyumlu olarak erişebileceğiniz en uygun taşlı düğme fiyatları ve plastik düğme fiyatları da internet sayfamızda sizlerin tercihlerini ve siparişlerini bekliyor. Bu ürünleri satın alarak düğme dikimi, kıyafet tasarımı, aksesuar tasarımı alanlarında kendinizi geliştirin ve geliştirmeden önce de Bidoluhobi’de farklı düğme çeşitleri ile tanışın!