Kıstırma Kapama 1 cm 10 Adet

Kıstırma Kapama 1 cm 10 Adet

2,08 ₺

Kolye Zinciri 4 mm

Kolye Zinciri 4 mm

7,50 ₺

Kolye Zinciri 3 mm

Kolye Zinciri 3 mm

6,67 ₺

Kolye Zinciri 2 mm

Kolye Zinciri 2 mm

5,83 ₺

Top Kolye Zinciri 1 mm

Top Kolye Zinciri 1 mm

7,08 ₺

Taç Tel Kırma Teli 30 metre

Taç Tel Kırma Teli 30 metre

62,50 ₺

Kargaburun Hobi Pensesi

Kargaburun Hobi Pensesi

50,00 ₺

Kolye Ucu Eyfel Kulesi

Kolye Ucu Eyfel Kulesi

12,50 ₺

Kolye Ucu Anahtar Gümüş

Kolye Ucu Anahtar Gümüş

6,25 ₺

Kolye Ucu Şemsiye

Kolye Ucu Şemsiye

6,25 ₺

Kolye Ucu Fil

Kolye Ucu Fil

6,25 ₺

Kolye Ucu Çilek

Kolye Ucu Çilek

6,25 ₺

Kolye Ucu Yunus Balığı

Kolye Ucu Yunus Balığı

6,25 ₺

Kolye Ucu Kız Çocuğu

Kolye Ucu Kız Çocuğu

6,25 ₺

Kolye Ucu Erkek Çocuğu

Kolye Ucu Erkek Çocuğu

6,25 ₺

Kolye Ucu Anahtar Bronz

Kolye Ucu Anahtar Bronz

6,25 ₺

Kolye Ucu Sevgililer

Kolye Ucu Sevgililer

6,25 ₺

Kolye Ucu Çiçek

Kolye Ucu Çiçek

6,25 ₺

Kolye Ucu Yaprak

Kolye Ucu Yaprak

6,25 ₺

Kolye Ucu Tavşan Model 2

Kolye Ucu Tavşan Model 2

6,25 ₺

Takı Malzemeleri

Bidoluhobi'nin Takı Malzemeleri kategorisi, takı yapmayı düşünen herkesin ihtiyaç duyduğu kullanışlı ve şık malzemelerin bir araya geldiği bir koleksiyondur. Son zamanlarda takı tasarımı alanının genişlemesiyle birlikte, takı yapımına yönelik araçlara olan talep de artmaktadır. Bidoluhobi, takı tasarımı yapmak isteyen veya zaten takı tasarımı yapan kişilerin malzeme ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuştur ve takı yapım aparatları kategorisi altında tüm takı ara malzemelerini ve takı yapım malzemelerini bir araya getirmiştir. Artık kendi takılarınızı tasarlamak, tasarladığınız takıları takmak veya sevdiklerinize hediye etmek, boş zamanlarınızda sizi rahatlatacak bir hobiyi kolayca edinmek çok daha kolay!

Takı yapımı için gerekli olan malzemelerin hepsi Bidoluhobi'de bulunmaktadır. Tasarım kolye, ev yapımı bileklik, tesbih tasarımı, halhal yapımı gibi alanlarda kendinizi geliştirmek için en şık ve kaliteli malzemeleri Bidoluhobi internet sitesinde bulabilirsiniz. Bu ürünlere sahip olarak kolye yapmayı öğrenebilir, tasarım bileklikler yapabilir, hediyelik ürünler üretebilir ve kendi hayal gücünüz ve zevkinize göre takılar tasarlayabilirsiniz. Takı yapım aparatları ve takı ara malzemeleri, bazen zor bulunabilen ve kalitesiz olabilen ürünleri de içermektedir. Bu noktada Bidoluhobi, az bulunan ve en kaliteli küçük takı aparatlarıyla sizlere yardımcı olmak istiyor. Takı yapımında kullanılan malzemeler için Bidoluhobi sizin uğrak adresiniz olacak!

Miyuki boncuklar, takı tasarımlarında hala popülerliğini korumaktadır. Şık ve güzel görünümleriyle takı yapmak isteyenlerin ilk tercihi olan Miyuki boncuk takılar, bazı ara aparatlara ihtiyaç duyar. Şıklığı arttırıcı ve kullanışlılığı destekleyici bu aparatlar, Bidoluhobi'nin takı yapım aparatları kategorisinde sizlerle buluşuyor! Miyuki metal kapama aparatı, Miyuki kelepçesi, Miyuki bileklik aparatı modelleri ve Miyuki yüzük aparatı modelleri, Bidoluhobi internet sitesinde siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Bu ürünlere sahip olmak ve Miyuki tasarımlarına başlamak isteyen her müşterimizi bukategorimize davet ediyoruz ve avantajlarımızdan faydalanarak sipariş vermelerini istiyoruz.

Takı Malzemeleri kategorisindeki ürünler arasında bileklik halkaları, yaka iğneleri, top incili kolye uçları, küpe kancaları, kolye zincir çeşitleri, tespih kapama papağanları, etamin kolye ucu kalıpları, kolye klipsleri, bileklik klipsleri ve taşlı kutu destek ayağı gibi birçok takı yapım aparatı bulunmaktadır. Bileklik halkalarını satın alarak zincir bileklikler yapabilir, küpe kancalarını kullanarak el emeği küpelerinizi işlevsel hale getirebilirsiniz. Küçük takı malzemeleri bazen zor bulunabilir ve bulunduğunda da kalitesiz olabilir. Bidoluhobi, az bulunan ve en kaliteli küçük takı aparatlarıyla birlikte takı tasarım faaliyetinize katkıda bulunmak istiyor. Takı yapımında kullanılan malzemeler için Bidoluhobi'nin takı malzemeleri kataloğundan sipariş verin.

Bidoluhobi'den satın alacağınız takı malzemeleriyle kendi takı tasarım setinizi oluşturabilirsiniz. En uygun fiyat politikamız sayesinde takı yapımının bütçenizi zorlamasına izin vermeyiz. Bidoluhobi'nin takı malzemeleri kategorisinden yapacağınız alışverişte en uygun set fiyatlarına sahip olursunuz. Ürünleriniz hızlı kargo gönderim politikamızla 24 saat içinde seçtiğiniz kargo firmasına teslim edilir ve kapınıza kadar getirilir. Bidoluhobi, en kaliteli takı malzemelerini sizlere sunmaktadır!

Miyuki bileklik yapım malzemeleri de Bidoluhobi'nin ayrıcalığıyla size ulaşıyor! Miyuki boncuklar, hala takı tasarımlarında büyük bir etkiye sahiptir. Şık ve güzel görüntüleriyle takı yapımını tercih edenlerin favorisi olan Miyuki boncuk takılar için bazı ara aparatlara ihtiyaç duyulur. Bu aparatlar, internet sitemizdeki takı yapım aparatları kategorisinde siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Miyuki metal kapama aparatları, Miyuki kelepçeleri, Miyuki bileklik aparatları ve Miyuki yüzük aparatları gibi ürünlerle kendinizi takı tasarımında geliştirebilirsiniz. Bidoluhobi'de en uygun takı malzeme fiyatlarıyla alışveriş yapmak için sizleri bekliyoruz.