Üç Güllü Süsleme Fiyonk

Üç Güllü Süsleme Fiyonk

1,48 ₺

İncili Keçe Süsleme Kalp ve Fiyonk Seçenekli

İncili Keçe Süsleme Kalp ve Fiyonk Seçenekli

18,52 ₺

Minik Saten Gül

Minik Saten Gül

1,06 ₺

Dantelli Fiyonk

Dantelli Fiyonk

4,24 ₺

Puantiyeli Fiyonk

Puantiyeli Fiyonk

0,85 ₺

Puantiyeli Fiyonk 6 cm

Puantiyeli Fiyonk 6 cm

2,12 ₺

Fiyonklu Çiçek 5x5 cm

Fiyonklu Çiçek 5x5 cm

3,39 ₺

Saten Çiçekli Grogren Fiyonk

Saten Çiçekli Grogren Fiyonk

6,36 ₺

İncili Grogren Kurdele Fiyonk

İncili Grogren Kurdele Fiyonk

23,15 ₺

Fiyonklar

Parti ve süsleme malzemeleri kategorimizin bir alt grubu olan kurdeleler ve fiyonklar, en renkli kurdeleler ve fiyonklar ile birlikte alışveriş sürecinizi kolaylaştırmak için sizleri bekliyor. Süsleme malzemesi olarak her alanda kullanılan rengarenk kurdeleler ile birlikte tasarımlarınızda fark yaratmaya başlayabilir ve bütün süsleme fikirleri içindeki en güzel fikirleri kendi tasarımlarınız için uygulayabilirsiniz. Hediye paketi süslemeleri için sıklıkla kullanılan kurdeleler ve fiyonklar, bu alan dışında birçok alanda da kullanılabilir. Canlı renkleri ve sağlam yapıları ile göz dolduran renkli fiyonklar, parti süslemeleri, hediye paketi süsleme fikirleri ve özel gün süslemeleri alanlarında sıklıkla kullanılır. Geniş ürün kataloğumuzda yerini alan rengarenk fiyonklar ile alışverişinizi tamamlayın ve süsleme fikirleri geliştirerek bu alanda kendinizi geliştirin!

Kurdele çeşitleri ve fiyonk modelleri, kendi içinde oldukça farklılık gösterebilir ve her alanda kullanılabildiği için seçimi bir miktar zordur. Kaliteli kurdele ve şık fiyonklar için ziyaret edebileceğiniz Bidoluhobi, ürün çeşitliliği ile birlikte bu alışverişlerinizi kolaylaştırıyor. Hazır kurdele alışverişleri için tercih edebileceğiniz internet sayfamızdaki ürünler seçim yapmanızı kolaylaştıracak ve aradığınız her ürünü burada bulacaksınız. Fileli kurdele, desenli grogren kurdele, hasır jüt kurdele, dantel kurdele, gökkuşağı renkli kurdele, çiçek desenli kurdele, file kumaş kurdele, şerit dantel kurdele, organze kurdele, saten kurdele ve diğer kurdele çeşitleri ile ihtiyacınız olan bütün kurdele modelleri ile ürün kataloğumuzu her geçen gün genişletiyoruz. Ayrıca, puantiyeli fiyonk, çiçekli fiyonk, dantelli fiyonk, püsküllü fiyonk gibi çeşitlerimizle de fiyonk çeşitleri arasında ihtiyacınız olan bütün ürünlerle bu ürün grubumuzu destekliyoruz. Parti süslemeleri ve hediye paketi süsleme fikirleri için siz de Bidoluhobi’ye gelin!

Kurdele Modelleri Arasından Dilediğinizi Seçin!

Kullanım alanına göre oldukça çeşitlenen kurdele modelleri, birçok amaç doğrultusunda kullanılır. Düğün süslemeleri için şık saten kurdele, hediye paketi süslemeleri için hasır jüt kurdele ve ev dekorasyonu süslemeleri için renkli kenarlı kurdele ve diğer birçok amaç için kullanılabilecek bütün kurdele çeşitleri ile birlikte sizlerin karşısındayız. Kurdeleden fiyonk yapımı öğrenip, kaliteli kurdele siparişi vererek kendi fiyonk tasarımlarınızı yapabileceğiniz gibi hazır fiyonk siparişi vererek bu zahmetten kurtulmayı da tercih edebilirsiniz. Nikah şekeri kurdelesi olarak kullanabileceğiniz ürünlerimizin mevcut olmasının yanı sıra renkli kurdele çeşitleri arasından bütün kurdeleleri bu ürün grubumuz içerisinde bulup kolaylıkla temin edebilirsiniz. Hediye paketi fiyonk süslemesi alanında kullanabileceğiniz ürünleri de yine bu ürün grubumuz içerisinde bulabilir, sağladığımız avantajlardan faydalanarak bu ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz. 

En Uygun Desenli Kurdele Fiyatları Bidoluhobi’de Sizleri Bekliyor!

Kurdele satış ve temin alanındaki tecrübemizden faydalanarak en güzel kurdele çeşitleri arasından dilediğinizi seçerek alışverişinizi tamamlayabilir ve hediyelik süsleme fikirleri arasından en beğendiklerinizi seçerek süslemeye hemen başlayabilirsiniz. Desenli kurdeleler ile birlikte süslemelerinize renk ve hareket katmak artık çok kolay. Desenli kurdele çeşitleri alanında çok sağlam ve geniş bir ürün kataloğuna sahip olan Bidoluhobi, çilek desenli kurdele ve zebra desenli kurdele gibi farklı ürünlerle de sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda ürün kataloğunu her geçen gün biraz daha genişletiyor. Hızlı kargo gönderim politikamızdan faydalanarak sipariş verebileceğiniz kurdele ve fiyonk çeşitleri, sipariş verdiğiniz takdirde 24 saat içerisinde seçtiğiniz kargo şirketine teslim edilir ve hızlıca kapınıza kadar getirilir. Ayrıca, ucuz fiyat politikamız ile uyumlu olarak en ucuz kurdele fiyatları ve ucuz fiyonk fiyatları da Bidoluhobi internet sayfasında sizleri bekliyor. En güzel süslemeler için bütün alışverişlerinizi Bidoluhobi’den yapın, pişman olmayacaksınız!