Rich Metalik Boyutlu Boncuk Boya 60cc

Rich Metalik Boyutlu Boncuk Boya 60cc

37,50 ₺

Rich Boyutlu Boncuk Boya Simli 60 cc Bronz 0958

Rich Boyutlu Boncuk Boya Simli 60 cc Bronz...

50,00 ₺

Rich Boyutlu Boncuk Boya Simli 60 cc Pembe 0962

Rich Boyutlu Boncuk Boya Simli 60 cc Pembe...

50,00 ₺

Rich Boyutlu Boncuk Boya Simli 60 cc Kırmızı 0964

Rich Boyutlu Boncuk Boya Simli 60 cc...

50,00 ₺

Rich Boyutlu Boncuk Boya Simli 60 cc Mavi 0966

Rich Boyutlu Boncuk Boya Simli 60 cc Mavi 0966

50,00 ₺

Rich Boyutlu Boncuk Boya Simli 60 cc Yeşil 0968

Rich Boyutlu Boncuk Boya Simli 60 cc Yeşil...

50,00 ₺

Rich Boyutlu Boncuk Boya Simli 60 cc Turkuaz 0970

Rich Boyutlu Boncuk Boya Simli 60 cc...

50,00 ₺

Rich Boyutlu Boncuk Boya Simli 60 cc Fuşya 0972

Rich Boyutlu Boncuk Boya Simli 60 cc Fuşya...

50,00 ₺

Rich Boyutlu Boncuk Boya Simli 60 cc Kahverengi 0979

Rich Boyutlu Boncuk Boya Simli 60 cc...

50,00 ₺

Rich Boyutlu Boncuk Boya Simli 60 cc Janjanlı Gümüş 0994

Rich Boyutlu Boncuk Boya Simli 60 cc...

50,00 ₺

Rich Boyutlu Boncuk Boya Simli 60 cc Yaprak Yeşili 0998

Rich Boyutlu Boncuk Boya Simli 60 cc Yaprak...

50,00 ₺

Rich Boyutlu Boncuk Boya Simli 60 cc Altın 0950

Rich Boyutlu Boncuk Boya Simli 60 cc Altın...

50,00 ₺

Rich Boyutlu Boncuk Boya Simli 60 cc Gümüş 0956

Rich Boyutlu Boncuk Boya Simli 60 cc Gümüş...

50,00 ₺

Rich Boyutlu Boncuk Boya Simli 60 cc Janjanlı Altın 0954

Rich Boyutlu Boncuk Boya Simli 60 cc...

50,00 ₺

Rich Boyutlu Boncuk Boya Simli 60 cc Mor 0974

Rich Boyutlu Boncuk Boya Simli 60 cc Mor 0974

50,00 ₺

Rich Opak Boyutlu Boncuk Boya 60cc

Rich Opak Boyutlu Boncuk Boya 60cc

37,50 ₺

Boyutlu Boncuk Boyalar

Bidoluhobi, boyutlu boncuk boya alışverişleriniz için uğrak adresiniz olmaya devam ediyor. Güvenli alışverişin tek adresi Bidoluhobi’de çeşit çeşit boyutlu boncuk boya siparişinizi verebilir ve boyutlu boncuk boya seti oluşturup renkli tasarımlarınızı yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Boyutlu boncuk boyası, diğer boya çeşitlerinden farklı olarak tüp kalem şeklindedir ve sıkılarak kullanılır. Bu yöntem ile boncuk boya çizim tekniği gibi farklı bir alanı oluşturur. Bu tasarımları uygularken boya fırçasına ihtiyaç duymayacağınız gibi, çizim yeteneğiniz ile orantılı olarak daha doğru ve rahat bir boyama tekniği kullanmış olacaksınız.

Dekoratif amaçlar doğrultusunda kullanabileceğiniz boncuk boyası ahşap, cam, seramik ve kumaş zeminde uygulanabilmektedir. Her türlü dekoratif ürünü bu boyutlu boyalar ile süsleyebileceğiniz gibi, gündelik hayatta kullandığınız ürünleri de bu boncuk boyalar ile süsleyebilir ve ürünlerinize farklı bir tarz katabilirsiniz. 3D boncuk boya olarak da bilinen bu ürünlerimizi, hızlı kargo gönderim politikamızdan faydalanarak hızlıca kapınıza kadar getirtebilir ve boyama işlemlerinize hemen başlayabilirsiniz.


Boncuk Boya Ne İşe Yarar?

Simli yapısı ile tasarımlarınıza ışıltı katacak olan bu boyalar, her zeminde yapacağınız tasarımlar için oldukça uygundur. Rich boncuk boya alışverişlerinizi yaparken bir yandan hangi desenleri ortaya çıkarmak istediğinize karar verebilir, bu tasarımlar için birer taslak oluşturabilirsiniz. Bu sayede, fazla iz bırakmayan bir kalemle yaptığınız çizimlerin üstünden geçerek boyutlu boncuk boyayı her tasarımınıza uygulamak çok kolay. Boyutlu boncuk boya ile çiçek tasarımları, ağaç motifleri, kuş ve hayvan motifleri ya da doğada gördüğünüz ve sizi etkileyen her motifi kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Boncuk boyası ile yapacağınız yaprak figürlerini, cam bir zeminin üstüne yaparak çok güzel bardak altlıkları, ahşap pano üzerine yapabileceğiniz ağaç çizimi ile çok güzel bir resim panosu ve çizeceğiniz bir çiçek motifi ile çok güzel bir sanat eseri ortaya çıkarabilirsiniz.


Boyutlu Boncuk Boya Nasıl Kullanılır?

Boyutlu boncuk boya içerisinde yapıştırıcı madde barındırması sebebiyle uygulandığı bölgeye sıkı sıkı yapışır ve kolay kolay çıkmaz. Bu sebeple kullanımı dikkatli yapmak gerekir fakat sağlamlığı ile tasarımlarınıza zarar gelmesi olasılığı ortadan kalkmış olur. Ahşap, cam, resim tuvali ve seramik gibi yüzeylere ambalajından sıkılarak uygulanan bu ürün, uygulandığı yüzeyde üç boyutlu bir görüntü ve yazı stili oluşturur. Bu nedenle adı üç boyutlu boncuk boya olarak da bilinir ve bu isimle karşılaşabilirsiniz. Kuruma süresi 12-24 saat arası olduğundan, bu süre boyunca mutlaka kurumasını beklemelisiniz. Boyutlu boncuk boya uygulamaları oldukça dikkatli yapılması gereken bir uygulama olduğu için, ilk önce farklı bir müsvedde zeminde tatbikat yapılması tavsiye edilir.


En Uygun Boyutlu Boncuk Boya Fiyatları Bidoluhobi.com'da

İnternet sayfamızdan erişebileceğiniz simli boyutlu boncuk boya renkleri ve çeşitleri ile tasarım dünyasına adım atabilir ve hayal gücünüzü istediğiniz zemine dökerek el işi tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. En uygun fiyatlı Rich boyutlu boncuk boyası fiyatları, Bidoluhobi internet sayfasında. Rich marka bayisi olmamız sebebiyle, ucuz fiyat politikamızdan faydalanarak satın alabileceğiniz bu ürünler sağlığa zararsızdır ve uygulanmasını öğrendikten sonra kullanması çok kolaydır. Ürünleriniz 24 saat içerisinde seçtiğiniz kargo şirketine teslim edilir. Simli boyutlu boncuk boyası alışverişinizi Bidoluhobi güvencesi ile yapın!