Tespih İpi 3 metre

Tespih İpi 3 metre

3,70 ₺

Zikirmatik Klasik Dijital

Zikirmatik Klasik Dijital

16,95 ₺

Zikirmatik Led Işıklı Dijital

Zikirmatik Led Işıklı Dijital

21,19 ₺

İnci Tespih

İnci Tespih

21,19 ₺

Kristal Tespih

Kristal Tespih

29,66 ₺

Gül Kokulu Tespih

Gül Kokulu Tespih

10,59 ₺

Gül Kokulu Tespih 50 Adet

Gül Kokulu Tespih 50 Adet

423,73 ₺

Zikirmatik Led Işıklı ve Alarmlı

Zikirmatik Led Işıklı ve Alarmlı

25,42 ₺

Parmak Tespih

Parmak Tespih

21,19 ₺

Boncuk Ayracı Kristal Taşlı Kırmızı 5 Adet

Boncuk Ayracı Kristal Taşlı Kırmızı 5 Adet

6,36 ₺

Boncuk Ayracı Kristal Taşlı 5 Adet

Boncuk Ayracı Kristal Taşlı 5 Adet

6,36 ₺

Tespih Püskülü Tuğra Desenli

Tespih Püskülü Tuğra Desenli

12,71 ₺

Metal Ayraç Kristal Taşlı Rondela 1 cm 10 Adet

Metal Ayraç Kristal Taşlı Rondela 1 cm 10 Adet

4,24 ₺

Metal Ayraç Kristal Taşlı Rondela 6 mm 10 Adet

Metal Ayraç Kristal Taşlı Rondela 6 mm 10 Adet

3,39 ₺

Tespih ve Bileklik Ayracı 8 mm 5 Adet

Tespih ve Bileklik Ayracı 8 mm 5 Adet

6,36 ₺

Tespih İmame Lale Motifli Gümüş

Tespih İmame Lale Motifli Gümüş

8,47 ₺

Boncuklu Dijital Tespih Zikirmatik

Boncuklu Dijital Tespih Zikirmatik

50,85 ₺

Tespih Birleştirme Üçgeni Metal

Tespih Birleştirme Üçgeni Metal

2,12 ₺

Tespih İmame Lale Motifli Siyah

Tespih İmame Lale Motifli Siyah

10,17 ₺

Tespih İmame Lale Motifli Altın

Tespih İmame Lale Motifli Altın

10,17 ₺

Tesbih ve Tesbih Malzemeleri

Tespih tasarımı, tespihleri kullanmayı seven hobi meraklıları tarafından tercih edilen bir uğraşı olarak ortaya çıkmış ve çok uzun yıllardır bu tasarım alanı canlı tutulmaktadır. Tasarım tespih merakınız varsa ve şık tespihler kullanmayı tercih ediyorsanız Bidoluhobi ürün kataloğundaki tespih malzemeleri kategorisine göz atmanızı tavsiye ederiz. Tespih çeşitleri arasında en çok tercih edilen ve kullanılan ürünleri barındırdığımız bu kategori şık tasarımlar ile sizlerin beğenisini kazanacak. Tespih modelleri arasından dilediklerinizi seçerek kullanmaya başlayabilir ve tasarım tespih alışverişlerinizi Bidoluhobi internet sayfasından kolaylıkla yapabilirsiniz.

Farklı renk seçenekleri ile sizlere sunduğumuz tespih modelleri, kullanımı kolay ve ele oturacak şekilde tasarlanmıştır. Sağlam yapıda olan kaliteli tespihler uzun süreli kullanıma uygundur ve dikkatli şekilde kullanırsanız uzun yıllar boyunca satın aldığınız bu tespihleri taşıyabilir ve kullanabilirsiniz. Aynı zamanda, bu ürünlerimizi hediyelik tespih olarak satın alabilir ve tespih meraklısı olan sevdiklerinize özel günlerinde hediye edebilirsiniz. Hazır tespih çeşitleri dışında tespih yapım malzemeleri de bu kategorimizde mevcuttur. Kaliteli kristal cam boncuk, sağlam misina ip, metal tuğra kolye ucu, tespih boncuğu ve tespih kapama papağanı satın alarak şahsa özel tespihler tasarlayabilir ve kendi zevkinize göre şık tespih tasarımları ortaya çıkarabilirsiniz. 

Tespih Yapımında Kullanılan Malzemeler Nasıl Olmalıdır?

Tespih yapmak bir zanaattır ve bu zanaatı hakkıyla yerine getirmek için kaliteli ve şık tespih malzemeleri kullanmanız gerekecektir. Tespih malzemeleri arasında yer alan renkli tespih boncukları, ellerinize tam oturmalı ve şık bir görüntü vermelidir. Bunun yanında bir tespih için gerekli olan en önemli malzemeler kuşkusuz sağlam misina ipi, tespih kapama papağanı, ipek püskül ve kaliteli tespih ipi olarak sıralanır. Aynı zamanda, kristal cam boncuk yanında satın alacağınız metal tespih boncuklar ile de tasarımınızı kuvvetlendirebilir ve tespih püskülü ile tasarımınızı en güzel şekilde tamamlayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli şeyler ürünlerin kullanışlı olması, dayanıklılığı ve güzelliğidir. Bu üç özelliği bir araya getiren Bidoluhobi tespih malzemeleri kategorisi, siz değerli müşterilerine sunduğu avantajlar ile birlikte tespih yapım seti oluşturmanıza ve tasarım tespih alışverişlerinizde sizlere kolaylık sunmayı hedefliyor. 

Tespih Yapımında Kullanılan Taşlar

Tespih yapımında kullanılan birçok taş ve malzeme bulunmaktadır. Kehribar tespih bunların en başında gelir ve oldukça pahalı bir üründür. Aynı zamanda, kehribar ile aynı işlevi görmeye yakın ve aynı şıklığı yakalayabileceğiniz kristal boncuklar da tasarımlarınız için oldukça idealdir ve fiyatları kehribar taşından oldukça düşüktür. Doğal taş tespih tasarımları oltu, akik, mercan taşı, kuvars gibi doğal taşlardan üretilir ve kullanıcılar bütçelerine göre bu ürünleri kullanabilirler. En uygun tespih fiyatları ile karşılaşacağınız Bidoluhobi, hem şık hem de bütçenize zarar vermeyecek şekilde tespih sahibi olmanız için çalışıyor ve bu yolda ürün kataloğunda derlediği ürünler ile ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Tespih birleştirme aparatı ve metal tuğra kolye ucu gibi ürünlerle tasarımlarınızı desteklerken, gül kokulu tespih ile de sizlere farklı ve çok tercih edilen bir ürünü sunmayı hedefliyor. Tespihlerin yerini alan ve daha pratik kullanıma yol açan zikirmatik çeşitleri de bu kategorimizde mevcuttur. Siz de kristal taşlı zikirmatik, led ışıklı zikirmatik, tespihmatik ve klasik tespih çeşitleri ile birlikte alışverişlerinizi tamamlamak isterseniz, internet sayfamızın bu kategorisini ziyaret edebilirsiniz ve sağladığımız avantajlardan faydalanarak siparişlerinizi kolayca verebilirsiniz. 

En Uygun Namaz Tespih Fiyatları ve Tasarım Tespih Fiyatları Bidoluhobi’de Sizlerle Buluşuyor!

Her bütçeye uygun tespih çeşitleri ile birlikte alışverişlerinizi tamamlayabilir ve en ucuza tespih alışverişlerinizi Bidoluhobi’den yapabilirsiniz. 33’lük tespih ve 99’luk tespih seçenekleri ile tercih edebileceğiniz şık boncuklu tespih modelleri ile birlikte siz de içinize sinen ve güzel bulduğunuz tespihleri kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Aynı zamanda, tespih yapımı hobisini edinmek istiyorsanız ve kendi tespihlerinizi yapmak istiyorsanız Bidoluhobi’den ihtiyacınız olan bütün tespih malzemelerini temin ederek tespih yapım seti oluşturabilir ve kendi tespihlerinizi kendiniz yapabilirsiniz. Ucuz fiyat politikamız ile uyumlu olarak en ucuz tespih malzemeleri fiyatları Bidoluhobi’de sizleri bekliyor! Aynı zamanda, hızlı kargo gönderim politikamızdan faydalanarak sipariş vereceğiniz renkli tespihler, 24 saat içerisinde seçtiğiniz kargo şirketine teslim edilir ve kapınıza kadar teslim edilir.