Rich Hayalet Boya Karanlıkta Parlayan 50 cc Sarı 3016

Rich Hayalet Boya Karanlıkta Parlayan 50 cc...

75,00 ₺

Rich Hayalet Boya Karanlıkta Parlayan 50 cc Natural Yeşil 3000

Rich Hayalet Boya Karanlıkta Parlayan 50 cc...

75,00 ₺

Rich Hayalet Boya Karanlıkta Parlayan 50 cc Natural Turkuaz 3002

Rich Hayalet Boya Karanlıkta Parlayan 50 cc...

75,00 ₺

Rich Hayalet Boya Karanlıkta Parlayan 50 cc Yeşil 3004

Rich Hayalet Boya Karanlıkta Parlayan 50 cc...

75,00 ₺

Rich Hayalet Boya Karanlıkta Parlayan 50 cc Turuncu 3006

Rich Hayalet Boya Karanlıkta Parlayan 50 cc...

75,00 ₺

Rich Hayalet Boya Karanlıkta Parlayan 50 cc Pembe 3008

Rich Hayalet Boya Karanlıkta Parlayan 50 cc...

75,00 ₺

Rich Hayalet Boya Karanlıkta Parlayan 50 cc Mavi 3010

Rich Hayalet Boya Karanlıkta Parlayan 50 cc...

75,00 ₺

Rich Hayalet Boya Karanlıkta Parlayan 50 cc Mor 3012

Rich Hayalet Boya Karanlıkta Parlayan 50 cc...

75,00 ₺

Cadence Boya Matt Fabric Kumaş Boyası F-637 Crımson Kırmızı

Cadence Boya Matt Fabric Kumaş Boyası F-637...

31,67 ₺

Cadence Boya Matt Fabric Kumaş Boyası F-601 Beyaz

Cadence Boya Matt Fabric Kumaş Boyası F-601...

31,67 ₺

Karanlıkta Parlayan/Hayalet Boyalar

Hayalet boya kullanımı ile tasarımlarınızda fark yaratmak ister misiniz? Pekala, Rich karanlıkta parlayan boya ile ilginç tasarım fikirleri uygulamaya başlamak ister misiniz? Cevaplarınız evet ise Bidoluhobi ürün kataloğunda bulabileceğiniz Rich Glow in The Dark boya ile bu işleri çabucak halledebilirsiniz! Karanlıkta parlayan yağlı boya olarak da bilinen hayalet boya, tasarımını yaptığınız ev dekorasyon malzemeleri, duvar süsleme işlemleri ve hobi ürünleri boyama işlemi için kullanılır ve oldukça güzel sonuçlar alabileceğiniz bir üründür.

Karanlıkta parlayan boya yorumları kimi zaman can sıkıcı olabiliyor, kimi zaman da sizi ürünü almaktan vazgeçirebilecek düzeyde yorumlarla karşılaşabiliyorsunuz. Bu olumsuz yorumların belki de en büyük sebebi yanlış uygulamadır. Hayalet boya, doğru ve yeterli derecede uygulanıp, gün içerisinde yeterli ışığı alabilirse sonuç çok güzel olacaktır. Gün içinde soğurduğu ışınları karanlıkta yansıtma presibiyle çalışan, bir diğer ismi glow boya olan bu boyamız, oldukça kalitelidir ve doğru uygulamayla istediğiniz sonucu alabilirsiniz. Karanlıkta parlayan yağlı boya olarak da bilinen bu ürünümüzü, Bidoluhobi ürün kataloğundan dilediğiniz rengini seçerek sipariş verebilirsiniz.


Glow Boya Uygulama

Rich Glow in The Dark boya, uygulaması çok basit fakat özenli yapılması gereken bir sürece sahiptir. Bu süreçte hayalet boyayı tek kat sürmeniz, en iyi sonucu almanız için yeterli olmayabilir. Karanlıkta parlayan hayalet boya uygulaması, birden çok kat sürülerek ve sık bir boyama yapılarak tam olarak verimli sonuç alabileceğiniz bir uygulamadır. Boyamak istediğiniz ürün üzerine, yumuşak bir boya fırçası ile 2-3 kat sürdüğünüz geceleri parlayan boya, gündüz vaktinde ve ışık alan bir ortamda bırakılıp ışığı soğurması beklenir. Gece hava karardığında ya da ışığınızı kapattığınızda, gündüz soğurduğu ışığı yansıtan 2-3 kat sürülmüş glow boya ile çok güzel görüntüler elde edebilir, odalarınıza ve evlerinize çok güzel bir hava katabilir, hayalet boya ile maket boyama işlemini yaptıktan sonra çok farklı hobi çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz.


Karanlıkta Parlayan Boya Nasıl Kullanılır?

Karanlıkta parlayan fosforlu boya, sürmeden önce herhangi bir işlem gerektirmeden, direkt olarak süreceğiniz ürüne uygulanır. Solumak ve sprey hayalet boyaları kapalı alanda uzun süre boyunca kullanıyor olmak sakıncalı olmakla birlikte, açık havada yaptığınız boyama işlemlerini daha sonrasında sağlığa hiçbir şekilde zararı dokunmadan rahatlıkla eşyalarınız üzerinde kullanabilirsiniz. Bu boya ile boyadığınız çeşit çeşit hobi malzemesi ile karanlıkta çok güzel fotoğraflar çekebilir, farklı renkleri ile oluşturduğunuz renk cümbüşleri içerisinde kaybolabilirsiniz. Karanlıkta parlayan boya uygulaması, sprey veya likit şekildeki boya ile uygulanır. Likit boyaları kullanmanızı, doğru sonuçlar almanız için sıvı haldeki rich hayalet boyaları tercih etmenizi kesinlikle öneririz.


En Ucuz Glow Boya Fiyatları Bidoluhobi.com'da Sizleri Bekliyor!

Hobi meraklılarının sıklıkla tercih ettiği bu ürünümüzü, farklı renk seçenekleri ile Bidoluhobi internet sayfasından sipariş verebilir ve dilediğiniz kadar sipariş vererek bir karanlıkta parlayan boya seti sahibi olabilirsiniz. Bu set ile her türlü hobi çalışmasını kolaylıkla halledeceğiniz gibi tasarımlarınızda fark yaratmak da artık sizin elinizde! Ürünleriniz 24 saat içerisinde seçtiğiniz kargo şirketine teslim edilir.