Yapıştırma Taşlı Leopar

Yapıştırma Taşlı Leopar

16,67 ₺

Yapıştırma Taşlı Boncuklu Arı

Yapıştırma Taşlı Boncuklu Arı

12,50 ₺

Yapıştırma Dökme Taşlı Cep Arması

Yapıştırma Dökme Taşlı Cep Arması

16,67 ₺

Taşlı Dikme Kalp

Taşlı Dikme Kalp

16,67 ₺

Yapıştırma Taşlı Boncuklu Panda

Yapıştırma Taşlı Boncuklu Panda

12,50 ₺

Taşlı Modeller

Taşlı Modeller kategorimizin bir alt grubu olan taşlı motifler grubundan alacağınız ürünler ile patch modasını yeniden tanımlayın! Peç modelleri arasından dilediklerinizi seçerek kendi akseuarlarınıza farklı bir hava katabilir, hatta ve hatta kıyafetlerinizde yaratacağınız farklı tasarımlar ile kendi moda anlayışınızı tanımlayabilirsiniz. İnternet sayfamızda bulunan dikme patch çeşitleri ile birlikte fark yaratmak ve cüzdan, çanta gibi aksesuarlarınızı yeniden tanımlamak artık çok kolay. Patch dikme işlemi yaparak bu ürünlerden faydalanabilir ve tarzınızı dışarıya yansıtabilirsiniz.

Patch yama olarak da bilinen bu ürünlerimiz, dilediğiniz her kıyafet için farklı tasarım tercihleri kullanılarak uyarlanabilir. Özellikle patchli kot ceket, patchli çanta ve patchli kot gömlek oluşturmak için kullanabileceğiniz bu peç modelleri, kot modasını belirleyen tasarım fikirleri arasında yer almaktadır. Bu dikme yamalar ile tasarımın sınırlarını zorlayabilir, yamalı kot ceket tasarlayabilir ve bunları kendi modanıza uyarlayarak kullanabilirsiniz. Kot ceket yama çeşitleri için Bidoluhobi’nin bu ürün grubunu ziyaret edebilirsiniz!


Taşlı Yama Modelleri

Bu grubumuzda bulunan taşlı motifler, zengin içeriği ile birlikte her çeşit tasarımınıza uyum sağlayacaktır. Bu çeşitler arasından dilediğinizi seçerek peç koleksiyonu oluşturabilir ya da patch dikme işlemini öğrenerek kendi kıyafetlerinizi ve aksesuarlarınızı renklendirebilirsiniz. Kaplan patch, korsan kurukafa patch, çiçekli kot yaması, taşlı kalp patch, taşlı yıldız yama, dikme çiçek yama, dikme çapa, dudak patch, boncuklu dikme armalar, zımbalı apoletler, çocuklar için üç boyutlu dikme hayvan modelleri ve barış işareti patch ile birlikte aklınıza gelebilecek bütün dikme motifler ve yamalar bu grubumuzun altında sizleri bekliyor. Her türlü tasarımınıza uyarlayabileceğiniz bu ürünlerimizi uygulamak ve kıyafetlere patch dikmek de çok kolay ve ortaya çıkan sonuç çok kaliteli oluyor.


Arma nasıl dikilir?

Arma dikme işleminin en keyifli yanı, dikmek istediğiniz peçleri seçmektir. Bidoluhobi’den seçeceğiniz dikme motifler ile kendi tasarımlarınızı kafanızda canlandırabilirsiniz ve siz düşünmeye başlamadan, hızlı kargo gönderim politikamız sayesinde bu ürünler kapınıza kadar gelmiş olacak. Aldığınız patch ve yama modelleri ile birlikte dilediğiniz kıyafet ve aksesuar üzerinde gizli dikiş yapabilir ve gönül rahatlığı ile bu ürünleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Görünmeyen iple yama dikimi yapmak da oldukça basit ve öğrenmesi zahmetsizdir. Seçtiğiniz dikme motifler ile çantalarınıza farklı bir görünüm verebilir ve kıyafetlerinizde rahatlıkla tarzınızı yansıtmaya başlayabilirsiniz.