Amerikan Bezi Ham Bez

Amerikan Bezi Ham Bez

75,00 ₺

Etuval Linen Etamin ve Kanaviçe Kumaşı

Etuval Linen Etamin ve Kanaviçe Kumaşı

200,00 ₺

Filografi Kumaşı 1x1,5 metre

Filografi Kumaşı 1x1,5 metre

116,67 ₺

Mini Taşınabilir Ütü

Mini Taşınabilir Ütü

541,67 ₺

Hasır Kumaş

Hasır Kumaş

75,00 ₺

Kadife Kumaş

Kadife Kumaş

116,67 ₺

Kumaşlar

Kaliteli kumaş çeşitleri ile zenginleştirdiğimiz ürün kataloğumuz, bütün hobi faaliyetlerinizde ve tasarımlarınızda kullanabileceğiniz ürünlerle dolu. Kıyafet kumaşı alışverişi yaparken de tek uğrak adresiniz olmak için çeşitli avantajları ve zengin ürün kataloğunu sizlere sunan Bidoluhobi, farklı kumaş modelleri ile karşınızda. Kıyafet tasarımlarında kullanabileceğiniz renkli kumaşlar ile kendi stilinizi yaratabilir ve kendi kıyafetlerinizi dikmeye başlayabilirsiniz. Mobilya kumaşı ve ev dekorasyonu için kullanılan kumaşlar ile zenginleştirdiğimiz bu kategorimiz, kumaş ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefliyor. Parça kumaş veya elbiselik kumaş satın almak için internet sayfamızı ziyaret edebilir ve bu ürünlere sahip olarak kumaş ile yapılan her türlü faaliyeti bütçenizi koruyarak yapabilirsiniz.

Kumaşlar, kıyafetlerinizde veya ev dekorasyonunuzda kullanabileceğiniz en önemli malzeme olmasının yanı sıra onları ürettiğiniz ürünler ile fark yaratmanızı sağlayacak. Evinizin havasını değiştirecek mobilya kumaşı, kıyafet tasarlayabileceğiniz kumaş modelleri ve daha nice ürünümüz ile birlikte sizlerin karşısındayız. Pullu kumaş, filografi kumaşı, kadife kumaş, yılan derisi kumaş, desenli file kumaş, renkli kumaş modelleri, ağ kumaş, payet kumaş, leopar derisi kumaş, amerikan bezi, çiçek desenli pullu kumaş ve daha birçok kumaş çeşidi ile bütün tasarım fikirlerinizi ortaya çıkarabilir ve ev dekorasyonunuzu kendiniz yapabilirsiniz.


Farklı Kumaş Modelleri İle Alışverişinizi Tamamlayın!

Kıyafetlerinizi farklılaştırmak, ev dekorasyonu malzemesi olarak kullanmak ve mobilyalarınızı kaplamak için kullanabileceğiniz bu kumaş türleri, en kaliteli malzemelerden üretilerek ürün kataloğumuzda yerini almış bulunuyor. Kumaş alışverişi denilince akla gelen ilk marka olmayı hedefleyen Bidoluhobi, modayı takip eden ekibi ve online satış deneyimi ile birlikte en kaliteli kumaş türleri ile sizleri buluşturmak için her geçen gün ürün kataloğunu genişletiyor ve çalışmaya devam ediyor. Renkli kumaş modelleri ile birlikte kıyafet tasarımı dışında perde kumaşı, el işlerinizde kullanabilmeniz için hambez, paketlemelerde kullanabileceğiniz düz beyaz etamin kurdele satışında da lider olmayı hedefleyen ekibimiz, hasır kumaş ve etuval linen kumaş gibi tasarım malzemelerini de ürün skalasına ekleyerek fark yaratmayı amaçlıyor. Siz de tasarım fikirlerinizi, Bidoluhobi’den kolaylıkla sipariş edebileceğiniz şık kumaş çeşitleri ile birlikte hayata geçirmek isterseniz, sizleri kumaşlar kategorimizdeki ürünlere göz atmaya davet ediyoruz.


Kumaş Renkleri İle Evlerinize Bahar Havası Katın!

Şimdiye kadar bahsi geçen bütün alanlarda kullanılan renkli kumaş, tüm bunların yanında her türlü tasarım fikrine uyarlanabilir. Kumaş ile süsleme, renkli kumaş ile ev süsü yapımı, dekoratif ürün süsleme gibi birçok alanda kullanılan bu ürünler, çok kullanışlı olma özelliği ile işlerinizi oldukça kolaylaştıracak. Defolu kumaş fiyatları araştırmayı bir kenara bırakın ve en kaliteli kumaşları en ucuza kapınıza kadar getirtin! İhracat fazlası kumaş ve defolu kumaş alışverişlerinin bu kadar artmasının bir diğer sebebi, piyasadaki kumaş fiyatları üzerindeki artıştır. Bu artışı önlemek adına toptan kumaş teminimizi yapıyoruz ve sizlere dilediğiniz kadar bu ürünlerden gönderiyoruz. Kaliteden ödün vermeyin ve en güzel kumaş çeşitleri ile her kumaş tasarımı fikrinizi hayata geçirin. Kumaşların kullanım alanına göre farklılaşması ile birlikte renk çeşitliliğinin arttığını biliyoruz ve kumaşlar kategorimizi genişletmeye devam ediyoruz. Rengarenk kumaş çeşitleri ile sizlerin hayal gücünü ve tasarım fikirlerini beslemeye ve her zaman istediğiniz o güzel kumaş tasarımlarını Bidoluhobi’den aldığınız ürünler ile hayata geçirmenizi umuyoruz. Size sağladığımız avantajlardan faydalanarak kumaş siparişi verin ve kumaş satın alın. Pişman olmayacaksınız!