Boru Boncuk 6 mm 50 gr

Boru Boncuk 6 mm 50 gr

10,59 ₺

Kristal Cam Boncuk 4 mm

Kristal Cam Boncuk 4 mm

7,63 ₺

Kristal Cam Boncuk 6 mm

Kristal Cam Boncuk 6 mm

10,59 ₺

Kristal Cam Boncuk 8 mm

Kristal Cam Boncuk 8 mm

12,71 ₺

Cam Nazar Boncuğu 10 Adet Model 4

Cam Nazar Boncuğu 10 Adet Model 4

33,90 ₺

Cam Nazar Boncuğu 10 Adet Model 3

Cam Nazar Boncuğu 10 Adet Model 3

33,90 ₺

Cam Nazar Boncuğu 10 Adet Model 2

Cam Nazar Boncuğu 10 Adet Model 2

33,90 ₺

Cam Nazar Boncuğu 10 Adet Model 1

Cam Nazar Boncuğu 10 Adet Model 1

33,90 ₺

Kristal Cam Boncuk

Takı tasarımlarında kullanılan kristal cam boncuk, sağlam yapısı ve şeffaf görüntüsü ile her takı tasarım fikrinize uyum sağlayabilecek güzelliktedir. Sağlam yapısı ile uzun süreler boyunca ilk günkü şekliyle kullanabileceğin kristal boncuk çeşitleri, Bidoluhobi internet sayfasında sizleri bekliyor. Renkli cam boncuk alışverişlerinizde uğrak adresiniz olmaya aday olan Bidoluhobi, her çeşit ve renkte kristal cam boncuklar ile aksesuar tasarımlarınızı kolaylaştırmayı ve renklendirmeyi hedefliyor. Siz de takı tasarımına meraklıysanız ve farklı modeller ile kendi imzanızı taşıyan kristal cam boncuktan aksesuarlar kullanmak istiyorsanız, internet sayfamızı ziyaret edin!

4, 6 ve 8 mm cam boncuk çeşitleri ile farklı ebatlarda boncukları tercih edebilir ve tasarımlarınıza bu boyutları uyarlayabilirsiniz. Daha büyük ve daha küçük boyutlarını da ürün kataloğumuzda barındırdığımız kristal cam boncuk renkleri, göz alıcı yapısıyla her takınıza şık bir hava katacak. Dizi kristal cam boncuk satın alıp, farklı renklerde kolye, bileklik, halhal ve diğer birçok ürünü yapmak isterseniz, internet sayfamızdaki ayrıcalıklardan faydalanarak bu ürünleri kolayca sipariş verebilirsiniz.

En Uygun Kristal Cam Boncuk Fiyatları Bidoluhobi’de Sizleri Bekliyor!

Farklı cam boncuk renkleri ile tercih edebileceğiniz bu ürünümüzü satın alarak, evde takı tasarımı hobisi kazanmak artık çok kolay! Bütçenize zarar vermeden satın alabileceğiniz kristal cam boncuk ile kendinize takılar yapabilir, büyükleriniz için tespih yapabilir ve farklı modellerde cam boncuk aksesuarlar yaparak bunları sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Farklı ev dekorasyon fikirlerinde de kullanabileceğiniz şeffaf cam boncuk, bir dizisinde barındırdığı farklı renk seçenekleriyle, sizlere tek seferde rengarenk şeffaf kristal boncuk ulaştırıyor. Bu renklerle kristal cam boncuk kolye, şeffaf cam boncuk bileklik, cam boncuk halhal ve kristal boncuk tespih tasarımları ortaya çıkarabilir ve bunları ilk günkü sağlamlığı ve parlaklığı ile kullanabilirsiniz. Buzlu cam boncuk olarak da bilinen bu boncuk modeli, kristal boncuk çeşitleri arasında, kıyafetlerinize en uyumlu olacak olan cam boncuk modelidir. Bu ürüne sahip olarak boncuklu takı tasarımı alanında kendinizi geliştirebilir ve farklı ürünler ortaya koyabilirsiniz. Çeşitli şeffaf boncuk renkleri ve modelleri ile kristal boncuk alışverişlerinize ambargo koymayı hedefleyen Bidoluhobi, müşteri memnuniyetini her daim en üst seviyede tutmak adına bir dizi kolaylığı sizlere sunuyor. 

Kristal Cam Boncuk Çeşitleri Güvenli Alışverişin Tek Adresi Bidoluhobi’de!

Hızlı kargo gönderim politikamızdan faydalanarak satın alacağınız renkli kristal boncuk dizileri, 24 saat içerisinde seçtiğiniz kargo şirketine teslim edilir ve en hızlı şekilde kapınıza kadar gelir. Aynı zamanda, ucuz fiyat politikamızdan faydalanarak erişebileceğiniz en uygun cam boncuk fiyatları da internet sayfamızda sizlerin değerli alışverişlerini bekliyor olacak. Boncuklu takı tasarımlarında kullanmak için uygun bir ürün olan bu şeffaf boncuklar, sizlerin beğenisine ve tercihine sunuldu. Bu ve benzeri boncuk alışverişleri için Bidoluhobi’nin Boncuklar kategorisine göz atabilir ve her çeşit boncuğa güvenli alışveriş ile birlikte hızlıca sahip olabilirsiniz. Kristal boncuk alışverişlerini, güvenli alışverişin tek adresi Bidoluhobi’den yapın!