Şifon Kelebek

Şifon Kelebek

8,47 ₺

Lazer Kesim Şifon Çiçek Minik 4 cm

Lazer Kesim Şifon Çiçek Minik 4 cm

11,02 ₺

Renkli Püsküllü Şerit Beyaz

Renkli Püsküllü Şerit Beyaz

18,52 ₺

Sarmaşık Şerit Yaprak Örgü 10 metre

Sarmaşık Şerit Yaprak Örgü 10 metre

50,93 ₺

Siyah Saçak

Siyah Saçak

16,95 ₺

Beyaz Saçak

Beyaz Saçak

16,95 ₺

Boncuklu Şerit 8 mm

Boncuklu Şerit 8 mm

12,71 ₺

Etnik Desenli Şerit Sarı

Etnik Desenli Şerit Sarı

29,66 ₺

Hint İşi Şerit Zarif Pullu Altın-Kırmızı

Hint İşi Şerit Zarif Pullu Altın-Kırmızı

25,42 ₺

Hint İşi Şerit Zarif Pullu Altın-Bordo

Hint İşi Şerit Zarif Pullu Altın-Bordo

25,42 ₺

Hint İşi Şerit Zarif Pullu Altın

Hint İşi Şerit Zarif Pullu Altın

25,42 ₺

Hint İşi Şerit Zarif Pullu Gümüş

Hint İşi Şerit Zarif Pullu Gümüş

25,42 ₺

Püskül Neon Renkli

Püskül Neon Renkli

10,59 ₺

Püskül Saks Renkli

Püskül Saks Renkli

11,57 ₺

İnci Şerit Çiçek Figürlü 1,5 cm Model 1

İnci Şerit Çiçek Figürlü 1,5 cm Model 1

33,90 ₺

İnci Şerit Çiçek Figürlü 2 cm Model 2

İnci Şerit Çiçek Figürlü 2 cm Model 2

38,14 ₺

Renkli Etnik Desen Şerit

Renkli Etnik Desen Şerit

32,41 ₺

Hasır Püskül Saçak

Hasır Püskül Saçak

25,42 ₺

Etnik Desenli Şerit

Etnik Desenli Şerit

40,25 ₺

Lazer Kesim Şifon Çiçek

Lazer Kesim Şifon Çiçek

13,89 ₺

Saçaklar ve Şeritler

Saçak ve şerit çeşitleri ile tasarımlarınızda fark yaratmak ister misiniz? Cevabınız evet ise Saçaklar ve Şeritler kategorimizde bulunan modeller ile her türlü tasarımınızda modayı yakalayabilir ve çeşitli dekorasyon tercihlerini her üründe kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Tüy şeritler, saçaklar, zincirler ve işleme şeritler ile ev dekorasyonu, kıyafet tasarımları ve aksesuar tasarımları yapabilir, kaliteli ürünlerimiz ile her eşyanıza farklı bir hava ve tarz katabilirsiniz. Dekorasyonlarınızda ana ve ara malzeme olarak kullanılabilen şeritler ve zincirler, kaliteli malzemelerden üretilip siz değerli müşterilerimizle buluşuyor ve tasarım fikirlerinize hayat veriyor.

Bu kategorimizde bulunan alt gruplar, bütün dekoratif fikirlerinizi hayata geçirebilmeniz için farklı renk ve modeller ile birlikte ihtiyaçlarınızla uyumlu şekilde oluşturulmuştur. Doğal tüy şeritler alt grubundan satın alacağınız renkli devekuşu tüyü, otriş, kaz tüyü, tavus kuşu tüyü ve horoz tüyü modelleri ile birlikte ortaya çıkaracağınız dekorasyonlar, evlerinize ve kıyafetlerinize ışıltı katmak için sizlerin emekleriyle yoğurulmayı bekliyor. Satın alacağınız bu ürünlerimiz ile renkli yastıklar, kırlentler ve süslü ev dekorasyon eşyaları ortaya çıkarabilir ve uçuş uçuş tüylerin renk cümbüşüyle birlikte evinize doğal bir hava katabilirsiniz. Özellikle, devekuşu tüyü şerit metrelik ve top tercihleri ile birlikte müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen bir üründür. Bunun yanında horoz tüyü çeşitleri ile birlikte ihtiyacınıza ve göz zevkinize uygun tasarımlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca, Bidoluhobi ayrıcalığı ile erişebileceğiniz en uygun devekuşu tüyü fiyatları ve horoz tüyü şerit fiyatları ile birlikte bu ürünleri satın alırken aynı zamanda maliyetlerinizi düşürebilir ve aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. 

Tüy Şeritler ile Farklı Tasarımlar Ortaya Çıkarın!

Tüy şerit kullanım alanı bunlarla sınırlı değil! Devekuşu tüyü ile lambader, abajur ve hatta avize bile yapabilirsiniz. Satın alacağınız süz renk lambaları devekuşu tüy ve horoz tüyü şerit gibi ürünlerle süsleyerek ortaya çok güzel lambader tasarımları çıkarabilirsiniz. Bunlarla birlikte, otriş tüy ve kedi kuyruğu tüyü alışverişinizi yaparak parti ve etkinlik süslemeleri yapabilir ve eğlenceli günlerinize renk katabilirsiniz. Tasarımlarınızda kullanabileceğiniz bu ürünler aynı zamanda parti süsleme malzemesidir ve her süsleme fikri için kolaylıkla kullanılabilir. Geniş kullanım alanı ile işlerinizi kolaylaştıran bu tüy şerit ürünlerimiz kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Bu sebeple, kolay kolay dökülme yapmaz, yıpranmaz ve ilk günkü canlı renkleri hiçbir zaman solmaz. Kullanım kolaylığı ile tercih edebileceğiniz ürünlerimiz, ucuz fiyat politikamız ile birleşerek sizlerin cebine zarar vermez. En ucuz otriş fiyatları, en uygun şerit tüy fiyatları, en ucuz devekuşu tüyü fiyatları ile birlikte sahip olacağınız bu ürünlerimiz ile parti süsleme ve dekoratif eşya tasarlama işlerinizi ucuza getirin!

Pirinç Top Zincir ve Kolye Zinciri ile Birlikte Aksesuar Tasarlayın!

Şerit tüylerin yanı sıra, yine bu kategorimizde bulabileceğiniz zincir çeşitleri ile her türlü aksesuar tasarımınızı şıklaştırabilir ve sağlam ürünler ile tamamlayabilirsiniz. Kolye zinciri olarak kullanabileceğiniz zincir çeşitleri, altın zincir, gümüş zincir, siyah zincir ve bunların yanında diğer birçok modeli ile birlikte sizlerin beğenisine sunuluyor. Çanta zinciri modelleri ile birlikte çanta süslemesi yapabilir, bu kaliteli ürünler ile üreteceğiniz çantaları uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Farklı kolye zinciri modelleri ile ortaya çıkaracağınız kolye tasarımları, hem sizin hem de hediye vereceğiniz sevdikleriniz için bir mutluluk kaynağı olacak. Aynı zamanda, pirinç top zincir alışverişlerinizi de yapabileceğiniz bu kategorimiz, anahtarlık ve kıyafet tasarımlarında kullanabileceğiniz ürünleri de bünyesinde barındırıyor. En uygun kolye zinciri fiyatları Bidoluhobi’de sizleri bekliyor!

Tasarımlarınızı Renklendirecek Saçak ve Şeritler Bidoluhobi’de!

Bu kategorimizde bulunan tüm zincir modelleri ve şerit çeşitleri ile birlikte tasarım yapmanın keyfine varın! Hızlı kargo gönderim politikamızdan faydalanarak hemen sahip olabileceğiniz ürünlerimiz, sipariş vermeniz halinde 24 saat içerisinde seçtiğiniz kargo şirketine teslim edilir. Ucuz fiyat politikamız ile uyumlu olarak en uygun kolye zinciri fiyatları internet sayfamızın bu kategorisinde mevcuttur. Şerit tüy ve aksesuar zinciri alışverişleriniz için tek adres; Bidoluhobi!