Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Aradığınız şey için tekrar arama yapın

Hasır Ürünler

Süslemelerinizde natürel bir görünüm yakalamak için tercih edebileceğiniz hasır ürünler Bidoluhobi internet sayfasında sizleri bekliyor! Supla yapımında kullanılan hasır kordon, hasır kumaş, jüt ip, kordon halat ip, renkli halat ip gibi birçok ürünümüzü bulabileceğiniz hasır ürünler kategorimizden dilediğiniz ürünü beğendikten sonra kolayca sipariş verebilirsiniz. Kalın hasır halat ip ile yapmayı öğreneceğiniz halattan supla yapımı, dekorasyonlar oluştururken elinizi oldukça kolaylaştıracak. Aynı zamanda, satın alacağınız hasır kumaş ile çeşitli hasır süslemeler yapabilir ve evlerinize doğal süslemelerle ferah bir görüntü kazandırabilirsiniz. 

Doğal renk abaka, çuval ipi ve hasır kordon ip kullanarak oluşturacağınız hediyelik paketler ile sevdiklerinizi özel günlerinde şık bir hediyeyle sevindirmek artık çok kolay! Hediyelik eşya paketlemelerinde sıklıkla kullanılan hasır ipler ile güzel hediye paketi tasarımları oluşturabilir ve bunları hayata geçirebilirsiniz. Sağlamlığı ve kalitesiyle işlerinizi halledebileceğiniz bu ürünlerimizi, hasır ürünler kategorimizden satın alırken aynı zamanda Bidoluhobi’nin güvenli alışveriş deneyiminden ve sağladığı avantajlardan faydalanarak alışverişlerinizi kolaylıkla bitirebilirsiniz. Hediyelik eşya paketleme işlemleri için gerekli olan malzemeler Bidoluhobi internet sayfasında!

Natürel Hasır Kese İle Özel Günlerinizde Doğallığı Yakalayın!

Bu kategorimiz altında sıklıkla tercih edilen bir başka ürün olan jüt kese, sizlerin hediyelik paketleme fikirlerinizi hayata geçirmenizde sizlere oldukça kolaylık sağlayacak. Bu ürünümüzü satın alarak içerisine koyacağınız çeşitli hediyeliklerle hasır kese hediyelik paketleme yapabilir ve küçük hasır kese kullanımının ne kadar güzel bir sonuç verdiğine gözlerinizle şahit olabilirsiniz. Bunların yanında satın alacağınız desenli hasır şeritler ile doğal görünüm kazandırdığınız hediye paketlerine hasır fiyonklar iliştirebilir ve tasarımlarınıza bahar havası katabilirsiniz. Hasır şerit renkleri ve jüt kurdele renkleri Bidoluhobi’nin ürün kataloğunda sizleri bekliyor!

Hasır Hediye Paketi İle Birlikte Hediyelerinizin Şıklığını Katlayın!

Hasır hediyelik paketleme fikirleri arasında bulunan birçok modeli deneyerek, hediyelik ürünlerinizi çok güzel bir şekilde paketleyerek istediğiniz özel güne önceden hazırlanabilirsiniz. Farklı özel günler için farklı fikirler üretebilir ve hasır ürünler ile birlikte bunları hayata geçirebilirsiniz. Söz, nişan, kına, nikah hediyelikleri için kullanabileceğiniz hasır keseler veya hasır jüt ipler ile tasarım hediyelik üretimi yapabilir ve özel günlerinize anlam katabilirsiniz. Aynı zamanda, doğal jüt çuval ipi ile birlikte farklı hediye paketi süsleme fikirleri ortaya çıkarabilir, farklı düğümler ve tasarımlar oluşturabilir ve bu hediye paketleri üzerine çok güzel notlar iliştirerek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Renkli kenar hasır jüt kurdele ile birlikte bu fiyonkları renklendirebilir ve hediye paketlerinize ışıltı kazandırabilirsiniz. 

En Uygun Jüt Ve Hasır Fiyatları Bidoluhobi İnternet Sayfasında Sizleri Bekliyor!

Bu ürünlere sahip olurken, birçok avantajımızdan faydalanabilir ve alışverişlerinizi yaparken bütçenizi koruyabilirsiniz. Hediyelerin maliyetli olacağı düşünülerek hediye paketleme işleminin fiyatını düşürmek ve bütçesini korumak isteyenlerin tek adresi Bidoluhobi, sağladığı avantajlar ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya devam ediyor. Ucuz fiyat politikamızla uyumlu olarak satın alacağınız hasır püskül saçak, jüt hasır kese, çuval hasır kese ve hası jüt kurdeleler en ucuz fiyatlarla sizinle buluşuyor. En uygun hasır jüt fiyatları, Bidoluhobi’de sizleri bekliyor. Bununla birlikte, hızlı karo gönderim politikamızdan faydalanarak sipariş vereceğiniz hasır kordon ip, desenli ve renkli hasır şerit, natürel hasır kese ve diğer bütün ürünleriniz hızlı bir şekilde kapınıza kadar güvenli bir biçimde gönderilir. Ürünleriniz 24 saat içerisinde seçtiğiniz kargo şirketine teslim edilir