Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Aradığınız şey için tekrar arama yapın

HAYVAN DOSTLARIMIZ

Evcil hayvan dostlarımız için hem sağlıklı hem de şık tasarımlı ürünler satın almak ister misiniz? Bidoluhobi bu isteğinizi karşılamak için ürün kataloğuna eklediği ürünler ile birlikte siz değerli müşterilerini güvenlş alışveriş seçeneği ile birlikte bekliyor. Ahşap boyanabilir ürünler kategorimizin alt gruplarından birisi olan hayvan dostlarımız kategorisini seçerek, evcil hayvanlarınız için şık ahşap tasarımları ve eşyaları satın alabilirsiniz. İçerisinde ahşap köpek mamalığı, kedi mamalığı ve maket kuş evi bulunan bu kategorimizi ziyaret ederek kedi köpek mama kabı satın alabilir ve hayvan dostlarınızın hayatlarını kolaylaştırabilirsiniz. Kullanımı ve temizliği oldukça pratik olan bu ahşap kedi mama kabı, masa şeklindedir ve şık görüntüsü ile ev dekorasyonunuza da oldukça uyumludur. Köpek ve kedi mama kabı nasıl olmalı sorusuna verilecek cevap hiç kuşkusuz hayvan dostlarımızın rahatlığı ile ölçülüp cevaplandırılacaktır. 

Dostalarımız yemeklerini yerken gereğinden fazla eğilmemeli veya kafalarını yukarıya uzatmak zorunda kalmamalıdır. Bu ihtiyacı karşılamak üzere, büyük ırk köpek mama kabı ve küçük ırk köpek mama kabı olmak üzere iki farklı boyutta ahşap köpek mamalığı Bidoluhobi internet sayfasının ürün kataloğunda yerini aldı. Çelik mama kapları ile ahşap masaya yerleştirilen yiyecekleri rahatlıkla ağızlarına alabilecek olan hayvan dostlarımızın hayatları son derece kolaylaşacak ve boylarına uygun mama kapları ile çok mutlu olacaklar. Aynı zamanda, ahşap kuş evi ile kuşlarınıza barınak temin edebilir, onların mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. En uygun ahşap kuş evleri fiyatları da Bidoluhobi internet sayfasında sizlerin takdirine sunuluyor. 

Ahşap mama standı olarak da adlandırılan bu ürünlerimiz, plastik olmamaları sebebiyle doğayla uyumlu, hayvan dostlarımızı neşelendirecek tasarımları ile de bir o kadar sevimlidir. Kedi ve köpek silüetleri işlenmiş olan bu mama kapları ile hayvan dostlarımıza en sevdiği mamaları kolaylıkla sunabilirsiniz. Köpeğinizin ve kedinizin boyuna göre yüksekliği ve açıları ayarlanabilen bu mama kapları lazer kesim teknolojisi ile hazırlanmıştır. Masasına yerleştirilemeyen çelik mama kapları kimi zaman dönebilir kimi zaman da hayvan dostlarımızın üzerine dökülerek olnları mutsuz edebilir. 2 adet çelik mama kabı gözü olan bu hayvanlar için üretilmiş mama maması, Bidoluhobi güvencesi ile kapınıza kadar gelir. En uygun ahşap kedi mama kabı fiyatlarına ise yine internet sayfamızdan ulaşabilirsiniz.  Bu mamalığın yanında 2 adet çelik mama kabı da sizlere gönderilecektir. 

Kedi-Köpek Desenli Çelik Hazneli Mama Kabı Masası Bidoluhobi.com'da

Hayvan dostlarımız için ürün kataloğumuzu zenginleştirmek en büyük amacımız. Onlar için herhangi bir ürün talebiniz olursa, bizleri Whatsapp iletişim hattımızdan bilgilendirmenizi istiyoruz. Temini için elimizden geleni yapacağız. Aynı zamanda evcil hayvanlarımız için bu ürünleri satın almanın yanı sıra, sokak hayvanlarına mama yardımı yaparken de bu ürünleri evinizin kapısının önüne koymaktan tereddüt etmeyin. Kolayca yıpranmayan ve sağlam olan bu mama kaplığı ile sokak hayvanlarını da rahatça besleyebilirsiniz. Aynı zamanda, evcil hayvanlarınız için alışveriş yaparken, sokak hayvanları için mama yardımı ve bağışı yapmayı unutmamanızı sizlerden rica ediyoruz. Hayvan dostlarımızın rahat etmesi en büyük amacımız!